1. Sultan Mahmut

cagaloglu-hamami

Sultan Mahmut tarafından yaptırılan Cağaloğlu Hamamı, padişahlara layık bir hizmetle I.Mahmut’un adını onurlandıran bir paket sunuyor. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinin ardından iki kişi tarafından yapılacak olan toplamda 45 dakikalık kese ve köpük masajı geliyor. Daha sonra size özel odanızda 15 dakikalık ayak masajının keyfine varırken bir yandan da tam bir yenilenme vaat eden kolajen yüz maskesi tedavisi ile cildinizi canlandırabilirsiniz. Bu ritüelin ise padişahlara yaraşır bir deneyim ve hizmet sunan 45 dakikalık bir aromaterapi masajı ile son buluyor.

Servis Detayları :

-15 dakika sıcak oda istirahati (halvette terleme)
-10 dakika iki terapist tarafından kese (kişiye özel tek kullanımlık kese)
-35 dakika iki terapist tarafından köpük banyosu (köpük masajı)
-15 dakika ayak masajı
-Kolojen maske uygulaması
-45 dakika aromaterapi masajı
İkramlar: Türk çayı, ev yapımı şerbet, Türk lokumu, çerez ve meyve

Hediyelerimiz: Peştemal, Kolonya, Cağaloğlu Hamam ürünleri


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlerimize ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 Zeytinyağlı Ayvalık Sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştamal verilmektedir.

HAMİLE olan misafirlerimizin sağlık sıkıntısı teşkil edebileceğinden kaynaklı, tesisimizdeki tüm hizmetleri kullanmasına İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

Kalp hastalığı, şeker hastalığı veya solunum yolu rahatsızlıkları olan (astım, koah) misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmez.

CAĞALOĞLU HAMAMI BU TÜR DURUMLARDA SORUMLULUK ALMAZ.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere hamam hizmeti tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz.

6 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARIN hamama girmesine ve kullanılmasına izin verilmemektedir. 18 yaş altı misafirlerimiz bir yetişkin eşliğinde (aynı cinsiyet olmak kaidesi ile) hamam servisi deneyimi yaşayabilirler.