Lüks Osmanlı Servisi

cagaloglu-hamami

Lüks Osmanlı Servisi, size baştan sona bir Osmanlı deneyimini sunmaya hazırlanıyor. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinin ardından 10 dakikalık kese ve 35 dakikalık köpük masajı ile başlayın. Ihlamur yağı ile yapılan 45 dakikalık aromaterapi masajı sonunda Osmanlı sarayının misafirperverliğini ve nezaketini Türk çayı, ev yapımı şerbet, lokum, aperatif ve meyve ikramlarıyla deneyimleyebilirsiniz.

Servis Detayları :

-15 dakika sıcak oda istirahati (halvette terleme)
-10 dakika kese ile ovma (kişiye özel tek kullanımlık kese)
-35 dakika köpük banyosu (köpük masajı)
-45 dakika romaterapi masajı
İkramlar: Türk çayı, ev yapımı şerbet, Türk lokumu, çerez ve meyve


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlerimize ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 Zeytinyağlı Ayvalık Sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştamal verilmektedir.

HAMİLE olan misafirlerimizin sağlık sıkıntısı teşkil edebileceğinden kaynaklı, tesisimizdeki tüm hizmetleri kullanmasına İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

Kalp hastalığı, şeker hastalığı veya solunum yolu rahatsızlıkları olan (astım, koah) misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmez.

CAĞALOĞLU HAMAMI BU TÜR DURUMLARDA SORUMLULUK ALMAZ.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere hamam hizmeti tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz.

6 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARIN hamama girmesine ve kullanılmasına izin verilmemektedir. 18 yaş altı misafirlerimiz bir yetişkin eşliğinde (aynı cinsiyet olmak kaidesi ile) hamam servisi deneyimi yaşayabilirler.