cagaloglu-hamami

Cagaloğlu Hamamı

Türk Hamamı ritüelini, farklı yaklaşımlarla deneyimleyebilmek için servislerimize göz atabilirsiniz…

SERVİSLER
cagaloglu-hamami

Cağaloğlu Hamamı

Eski İstanbul’da bir hamamdan çok daha fazlası için…

TARİHÇE
cagaloglu-hamami

Cağaloğlu Hamamı

Bir an önce Cağaloğlu Hamamı’na ulaşmak isterseniz…

İLETİŞİM
cagaloglu-hamami

Cağaloğlu Hamamı

Osmanlı dönemine ait bir gelenek: Gelin Hamamı

GELİN HAMAMI

Cağaloğlu Hamamı

1741 yılında inşa edilen Cağaloğlu Hamamı, Osmanlı İmparatorluğu döneminde uzun bir süre sonra yapılan en son hamamdır. Ayasofya Camii içinde yer alan Sultan Mahmut Kütüphanesi’ne bir gelir temin etmek amacıyla İstanbul, Eminönü, Alemdar’da Prof. Kazım İsmail Gürkan Caddesi’nde çifte halk hamamı olarak inşa edilmiştir…

 

300 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Cağaloğlu Hamamı, size rüya gibi bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Eğer bir an için hayata mola verip kendinizi yenilemeye ihtiyacınız varsa, bu ritüel tam da size göre!

Geleneksel Türk hamamı ritüelini Doğuya özgü bir deneyimle birleştiren Cağaloğlu Hamam seçeneği çok özel bir hizmettir ve misafirlerimize yeni bir masaj deneyimi sunar.

Lüks Osmanlı Servisi, size baştan sona bir Osmanlı deneyimini sunmaya hazırlanıyor.

Sultan Mahmut tarafından yaptırılan Cağaloğlu Hamamı, padişahlara layık bir hizmetle I.Mahmut’un adını onurlandıran bir paket sunuyor.

Arındırıcı bir Türk hamamı deneyimiyle başlayan şımartıcı bir ritüel ile dinginlik ve yenilenme diyarına girin.

Osmanlı dönemine ait bir gelenek olan gelin hamamı, birçok gelin adayı tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda farklı konseptlerle birleşen gelin hamamı etkinliği, hem gelin hem de davetliler için unutulmaz anlar yaratmaya yardımcı olmuştur. Bu geleneği sürdürmek ve sevdiklerinizle birlikte harika bir gün geçirmek için bir gelin hamamını deneyimlemeyi düşünebilirsiniz.

 Teklif Al

Covid-19 Önlemleri

cagaloglu-hamami

Travellers’ Choice Nedir?

Tripadvisor, gezginlerden sürekli olarak muhteşem yorumlar alan ve sıralama olarak da Tripadvisor’daki işletmeler arasında ilk %10’luk dilimde yer alan konaklama yerlerine, gezilecek yerlere ve restoranlara Travellers’ Choice ödülü veriyor.

Tanınmış Misafirlerimizin Bazıları

Cağaloğlu Hamamı olarak 300 yıllık geçmişimizde Mustafa Kemal Atatürk, King Edward VIII, Kaiser Wilhelm II, Omar Sharif, Tony Curtis, Harrison Ford, Ophrah Winfrey, Steve Irwin, Mert & Marcus, John Travolta, Kate Moss, Cameron Diaz, Rudolf Nureyev, Georges Wolinski, Chevy Chase, Müjde Ar, Adile Naşit, Barış Manço, Uğur Dündar, Cüneyt Arkın, Sertap Erener, Şener Şen, Kemal Sunal, Brian May, Gian Franco Ferre ve Jenson Button gibi bir çok tanınmış ve önemli simayı ağırladık, ağırlamaya devam edeceğiz.

LOKANTA 1741

1741 Ailesi’nin gurme üyesi, harikulade lezzetlerin Cağaloğlu Hamamı içerisinde vücut bulmuş hali : Lokanta 1741