Cağaloğlu Hamamı Büyüsü

cagaloglu-hamami

Arındırıcı bir Türk hamamı deneyimiyle başlayan şımartıcı bir ritüel ile dinginlik ve yenilenme diyarına girin. 2 terapist eşliğinde aynı anda vücudu temizlemek ve tazelemek için 15 dk sıcak oda dinlenmesi ardından, yetenekli eller nazikçe 45 dakika kese ve köpük masajı yapar ve ölü deriyi ve kirleri gidermek için 15 dakika detoksifiye edici bir organik kil maskesi uygular. Ardından özel masaj odamızda iki yetenekli terapistimiz 45 dakikalık aromaterapi deneyimi ile yeniden doğuş tamamlar. Bu rahatlama ayinleri, locanızın mahremiyetinde 15 dakika ayak masajı eşliğinde servis edilecek rehidre edici, sağlıklı içecekler ve besleyici yiyecekleri ve seans sonrası hediye edilecek el yapımı seramik hamam tası içerisinde özel banyo ürünlerimizi içerir. 

Servis Detayları:

– Bütün servis iki terapist tarafından yapılır
– 15 dk sıcak oda dinlemesi
– 45 dk kese köpük servisi
– 15 dk tüm vücut kil maskesi
– 15 dk ayak ve el masajı
– 45 dakika tüm vücut aromaterapi masajı

Hediyelerimiz: Cağaloğlu Hamamı’na özel seramik hamam tası, seramik sabunluk, Cağaloğlu Hamamı peştamali, özel zeytinyağlı sabun, türk kolonyağı ve hamam bakım ürünleri. 


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlerimize ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 Zeytinyağlı Ayvalık Sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştamal verilmektedir.

HAMİLE olan misafirlerimizin sağlık sıkıntısı teşkil edebileceğinden kaynaklı, tesisimizdeki tüm hizmetleri kullanmasına İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

Kalp hastalığı, şeker hastalığı veya solunum yolu rahatsızlıkları olan (astım, koah) misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmez.

CAĞALOĞLU HAMAMI BU TÜR DURUMLARDA SORUMLULUK ALMAZ.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere hamam hizmeti tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz.

6 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARIN hamama girmesine ve kullanılmasına izin verilmemektedir. 18 yaş altı misafirlerimiz bir yetişkin eşliğinde (aynı cinsiyet olmak kaidesi ile) hamam servisi deneyimi yaşayabilirler.