İstanbul Rüyası

300 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Cağaloğlu Hamamı, size rüya gibi bir deneyim sunmayı vaat ediyor. 15 dakikalık size özel, sıcak oda dinlenmesi ardından gelen 10 dakikalık kese ve sonrasında 20 dakikalık köpük banyosu ile Eski İstanbul’un keyfini yeniden yaşayın. Bu rahatlatıcı ritüelin sonunda sizi bekleyen Türk çayı, ev yapımı şerbet ve Türk lokumu ile İstanbul’daki gezinize yenilenmiş ve enerjik bir biçimde devam edebilirsiniz.

Servis Detayları :

-15 dakika. sıcak oda istirahati (halvette terleme)
-10 dakika kese ile ovma (kişiye özel tek kullanımlık kese)
-20 dakika. köpük banyosu (köpük masajı)
İkramlar: Türk çayı ve ev yapımı şerbet ile Türk lokumu


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlere ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 zeytinyağlı Ayvalık sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştemal verilmektedir. Hamileliğin ilk veya son üç ayında olan, kalp rahatsızlığı, diyabeti veya astımı olan misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Cağaloğlu Hamamı bu tür durumlarda sorumluluk almaz.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere de hamam tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz. Hamama 6 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır. 18 yaş altındaki misafirlerimiz bir yetişkin ile hamamı kullanabilir.