Tepeden Tırnağa

cagaloglu-hamami

Eğer bir an için hayata mola verip kendinizi yenilemeye ihtiyacınız varsa, bu ritüel tam da size göre! 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinden sonra, 10 dakikalık kese ile arınabilir, hemen arkasından 35 dakika süren köpük banyosuyla rahatlayabilirsiniz. Bu muhteşem köpük masajı ayaklarınızdan başlayacak, boynunuza ve başınıza ulaşacak ve sonunda tüm vücudunuzu canlandıracaktır. Baştan aşağıya yenilemenin son adımı elbette ki bu doyumsuz ritüelin sonunda değerli misafirlerimize sunulacak olan Türk çayı, ev yapımı şerbet ve lokum.

Servis Detayları :

-15 dakika sıcak oda istirahati (halvette terleme)
-10 dakika kese ile ovma (kişiye özel tek kullanımlık kese)
-35 dakika köpük banyosu (köpük masajı)
İkramlar: Türk çayı ve ev yapımı şerbet ile Türk lokumu


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlerimize ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 Zeytinyağlı Ayvalık Sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştamal verilmektedir.

HAMİLE olan misafirlerimizin sağlık sıkıntısı teşkil edebileceğinden kaynaklı, tesisimizdeki tüm hizmetleri kullanmasına İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

Kalp hastalığı, şeker hastalığı veya solunum yolu rahatsızlıkları olan (astım, koah) misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmez.

CAĞALOĞLU HAMAMI BU TÜR DURUMLARDA SORUMLULUK ALMAZ.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere hamam hizmeti tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz.

6 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARIN hamama girmesine ve kullanılmasına izin verilmemektedir. 18 yaş altı misafirlerimiz bir yetişkin eşliğinde (aynı cinsiyet olmak kaidesi ile) hamam servisi deneyimi yaşayabilirler.