Cağaloğlu Hamamı

cagaloglu-hamami

Geleneksel Türk hamamı ritüelini Doğuya özgü bir deneyimle birleştiren Cağaloğlu Hamam seçeneği çok özel bir hizmettir ve misafirlerimize yeni bir masaj deneyimi sunar. 15 dakikalık sıcak oda dinlenmesinden sonra Türk hamam ritüeli artık bir klasik sayılan kese ve 15 dakikalık kese ve 35 dakikalık köpük masajı ile son bulur. Hemen ardından Türk hamamının soğuk bölümünde ayaklarınız ıhlamur yağının 15 dakikalık masajı ile rahatlarken siz Türk çayı, ev yapımı şerbet, kuruyemiş ve lokumların tadına bakabilirsiniz.

Servis Detayları :

-15 dakika sıcak oda istirahati (halvette terleme)
-10 dakika kese ile ovma (kişiye özel tek kullanımlık kese)
-35 dakika köpük banyosu (köpük masajı)
-15 dakika ayak masajı
İkramlar: Türk çayı, ev yapımı şerbet, Türk lokumu ve çerez


Detaylı Bilgi ve Talepleriniz İçin


ÖNEMLİ NOT: Tüm misafirlere ıhlamur şampuanı, saç kremi, vücut losyonu, %100 zeytinyağlı Ayvalık sabunu, tek kullanımlık terlik, havlu ve peştemal verilmektedir. Hamileliğin ilk veya son üç ayında olan, kalp rahatsızlığı, diyabeti veya astımı olan misafirlerimizin hamamı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Cağaloğlu Hamamı bu tür durumlarda sorumluluk almaz.

Yakın zamanda alkol almış, aç veya tok olan misafirlere de hamam tavsiye edilmez; böyle durumlarda Cağaloğlu Hamamı sorumluluk almaz. Hamama 6 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır. 18 yaş altındaki misafirlerimiz bir yetişkin ile hamamı kullanabilir.